درباره ی ما

سیستم های حرارتی خلا

یکی از زمینه های راهبردی در فرایند ساخت و بهبود خواص مواد ایجاد یک شرایط محیطی تحت دمای و اتمسفر کنترل شده است. سیستم های حرارتی خلاء شرکت تسنیم کیمیای سیستم شامل کوره های خلاء در دماهای 1200 تا 2200 درجه سانتی گراد و خلاء در ضرایب منفی 2 تا منفی 7 میلی بار است. این سیستم¬ها تضمین کننده دقت دمایی و دقت فشار مورد استفاده در تحقیقات تولید شما هستند.
پاور های الکتریکی

پاورهای الکتریکی یا منابع تغذیه تسنیم کیمیای سیستم در انواع DC و AC در ولتاژهای پایین تا بیش از 15 کیلووات و فرکانس بیش از 20 کیلو هرتز جهت کاربری های لایه نشانی، انواع آبکاری¬ها، تغذیه مدار، صنعت جوشکاری، صنعت نور و لیزر، سیستم های فتو ولتائیک، آزمایشگاه¬های الکترونیک مورد استفاده است.
سیستم های لایه نشانی

فرایند افزایش سختی مواد با استفاده از پوشش محافظ از جمله روش های قدیمی بشر برای افزایش طول عمر تجهیزات و ابزارها می باشد. تسنیم کیمیای سیستم با نگرش به حوزه فناوری پوشش¬ها، سیستم¬های رسوب شیمیای بخار با استفاده پلاسما یا حرارت (TCVD/ PECVD)، سیستم های رسوب فیزیکی بخار (PVD) و سیستم های نیتریداسیونپلاسمایی را تولید نموده است. این تجهیزات در صنایع چون سخت سازی، تولید نیمه هادی ها (نیمه رساناها)، نانو مواد و صنایع تزئینی مورد استفاده است.

    تسنیم کیمیای سیستم

  • Tksco.ir@gmail.com
  • 09197877018
  • تهران، خیابان امین الملک، کوچه صبوری (رضوان)، مجتمع تجاری امام رضا (علیه السلام) رضوان

    درباره ی ما

    توسعه ابزار جهت افزایش بهره وری در ساخت مواد مورد نیاز بشر نقشی اساسی ایفا نموده است. در این بین تجهیزات راهبردی در آزمایشگاه ها و صنایع مانند سیستم های خلاء، سیستم های لایه نشانی و عملیات حرارتی، کوره های خلاء و منبع تغذیه از جمله مهم ترین این تجهیزات هستند. شرکت دانش بنیان تسنیم کیمیای سیستم با نشان تجاری (TKS) با تمرکز بر روی زمینه های اشاره شده همکاری نزدیکی با بدنه دانشگاهی و صنعتی را از سال 1391 آغاز نموده است. این شرکت هم اکنون با معرفی بیش از 50 نوع محصول از انواع کوره های خلاء، سیستم های خلا، سیستم های عملیات حرارتی، سیستم های لایه نشانی، پاورها (منبع تغذیه) با توان های متنوع و تارگت های اسپاترینگ لایه نشانی از جمله شرکت های دانش بنیان راهبردی کشور است. توسعه مناسبات تجاری منجر به همکاری بین المللیبا بزرگترین شرکت سازنده کوره های صنعتی عملیات حرارتی صنعت آلومینوم و خلاء، یعنی سکووارویک شده است و هم اکنون تسنیم کیمیای سیستم به عنوان نماینده انحصاری شرکت سکووارویک در ایران نقش آفرینی می نماید.